W czym możemy Ci pomóc?

Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz lub kontaktu telefonicznego jak i mailowego! Nasza ekipa z przyjemnością odpowie na każde pytanie jak i zapozna się z każdą przesłaną propozycją czy też opinią.

      Dokonaj szybkiego i wygodnego zwrotu dzięki www.szybkiezwroty.pl. Jeżeli w sprawie zwrotu chcesz się z nami skontaktować, wypełnij formularz zwrotu i wyślij za pomocą poniższego formularza.

       Dane kontaktowe

       Godziny otwarcia

       Parking

       Wskazówki dojazdu

       Jeżeli jesteś koneserem fajki wodnej, albo dopiero początkującym palaczem, który chce nabrać umiejętności – znajdujesz się we właściwym miejscu. W naszym sklepie oferujemy artykuły najbardziej renomowanych na świecie producentów, ściśle wyselekcjonowane pod względem trwałości, poręczności użycia i najmniejszego oddziaływania na środowisko naturalne. Cybuch to także centrum wiedzy o kulturze shisha, a z pomocą naszych poradników będziesz w stanie rozpalić wyborną sesję, którą uszczęśliwisz swoich znajomych. Wierzymy, że shisha może zapewnić wielopoziomowe, bogate przeżycie, i dokonujemy wszelkich starań, żeby to udowodnić.