Zaskocz gości fajką wodną

Od wielu stuleci shisha stanowi oś spotkań towarzyskich w kulturach różnych zakątków świata, jednocząc ludzi na wspólnych posiedzeniach, zacieśniając więzy, dając impuls do dyskusji. Kolektywna sesja przy fajce wodnej sprawi, że goście weselni będą mieli okazję do nawiązania relacji, złapania oddechu i napawania się pięknem nietuzinkowej kompozycji wizualno – smakowej.

Kącik z shishą urozmaici każdą imprezę, dostarczając gościom niesamowitych doznań smakowych jak również wrażeń estetycznych, które na długo pozostaną w ich pamięci. Zapewniamy kompleksową pomoc w organizacji strefy przeznaczonej do palenia shishy, włącznie z aranżacją jej wystroju zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Shisha na twoją imprezę

Dysponujemy bogatym wyborem designerskich fajek wodnych klasy premium o zróżnicowanej stylistyce. Ich aparycję można urozmaicić poprzez zastosowanie szerokiej gamy dodatków dających oszałamiający efekt wizualny. Dzbany naszych fajek wypełniamy lodem, owocami, koloryzowaną wodą lub innymi ekskluzywnymi akcesoriami np. specjalnie przez nas wyselekcjonowanymi jadalnymi kwiatami.

Roztaczający się wokół zapach przykuje uwagę każdego gościa i wszystkich zachęci do skosztowania aromatycznej kombinacji smaków naszego autorstwa. Nawet osoby niepalące na co dzień mogą spróbować shishy, jako że dym z fajki wodnej jest całkowicie pozbawiony szkodliwych substancji smolistych.

Shisha na wesele

Shisha na wieczory kawalerskie i panieńskie

Shisha na imprezy firmowe

Shisha na imprezy okolicznościowe

Shisha na eventy

Umów termin

W celu wyceny eventu zapraszamy do kontaktu mailowego. Każdy event wyceniany jest indywidualnie. Zapewniamy profesjonalną obsługę, najwyższej jakości produkty, niezapomniane doznania smakowe oraz wizualne.

Event już od 1888,00 zł netto!