Ślub jest ukoronowaniem miłości dwojga ludzi, kamieniem milowym, początkiem nowej rodziny, decyzją, odpowiedzialnością, umową lub wyzwaniem. Dla każdego ma nieco inny wymiar, lecz dla wszystkich jest, bez wątpienia, momentem wyjątkowym, a takie radosne wydarzenie należy odpowiednio uczcić – weselem. Wszyscy chcielibyśmy, aby ci, którzy współtworzą uroczystość naszych zaślubin, zapamiętali ją na całe życie i dlatego wspinamy się na wyżyny kreatywności, aby tak się stało. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom współczesnej kultury pragniemy zaoferować absolutną nowość, atrakcję, która wyróżni Wasze wesele i uczyni je niezapomnianym – shishowy zakątek.

Uroczystej celebracji zawarcia związku małżeńskiego towarzyszą niezmierna radość i uniesienie, obfitość wiktuałów oraz taneczna euforia. W tym pięknym dniu przychodzi czas, kiedy goście poszukują zacisznego miejsca, gdzie mogą odpocząć, odetchnąć i nawiązać znajomość z nowymi członkami rodziny, bo przecież zjednoczenie jest istotą każdych zaślubin. Nieznajomi stają się rodziną, więc wypatrują okazji do spotkania i rozmowy, co nie zawsze jest możliwe na parkiecie w ferworze tańca. Aby ułatwić gościom wzajemne zapoznanie się sugerujemy stworzenie spokojnej enklawy sprzyjającej integracji.

Jako entuzjaści shishy chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą pasją, wobec czego proponujemy organizację kącika shishowego, który urozmaici imprezę, dostarczając gościom niesamowitych doznań smakowych jak również wrażeń estetycznych, które na długo pozostaną w ich pamięci. Zapewniamy kompleksową pomoc w organizacji strefy przeznaczonej do palenia shishy, włącznie z aranżacją jej wystroju zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Dysponujemy bogatym wyborem designerskich fajek wodnych klasy premium o zróżnicowanej stylistyce. Ich aparycję można urozmaicić poprzez zastosowanie szerokiej gamy dodatków dających oszałamiający efekt wizualny. Dzbany naszych fajek wypełniamy lodem, owocami, koloryzowaną wodą lub innymi ekskluzywnymi akcesoriami np. specjalnie przez nas wyselekcjonowanymi jadalnymi kwiatami. Podświetlenie LED nadaje aranżacji wyjątkowy charakter, dzięki rozproszeniu światła przez szklane elementy shishy, barwiąc otoczenie fantazyjną feerią rozbłysków. Mieszanki tytoniowe o naturalnym pełnym smaku serwowane przez naszego shisha mastera to produkty najwyższej światowej jakości. Bogactwo wariantów oraz wyjątkowa głębia i intensywność odczuć smakowych odróżniają oferowane przez nas tytonie od wyrobów powszechnie dostępnych. Roztaczający się wokół zapach przykuje uwagę każdego gościa i wszystkich zachęci do skosztowania aromatycznej kombinacji smaków naszego autorstwa. Nawet osoby niepalące na co dzień mogą spróbować shishy, jako że dym z fajki wodnej jest całkowicie pozbawiony szkodliwych substancji smolistych.

Od wielu stuleci shisha stanowi oś spotkań towarzyskich w kulturach różnych zakątków świata, jednocząc ludzi na wspólnych posiedzeniach, zacieśniając więzy, dając impuls do dyskusji. Kolektywna sesja przy fajce wodnej sprawi, że goście weselni będą mieli okazję do nawiązania relacji, złapania oddechu i napawania się pięknem nietuzinkowej kompozycji wizualno – smakowej.

Shisha to spotkanie, możemy zatem dodać kolorytu każdej formie zgromadzenia poprzez zaserwowanie zaproszonym pamiętnych wrażeń czy to z okazji wesela, przyjęcia jubileuszowego, bądź też imprezy branżowej. Budowanie jedności jest niezwykle ważne w rodzinie, gronie znajomych oraz w miejscu pracy, zjednoczmy się więc wokół shishy.

CyBuch Shisha Events

Organizujemy:
- Shisha na wesele
- Shisha na wieczory kawalerskie i panieńskie
- Shisha na imprezy firmowe
- Shisha na imprezy okolicznościowe
- Shisha na eventy

Profesjonalna obsługa, najwyższej jakości produkty, niezapomniane doznania smakowe i wizualne.

Zapraszamy do kontaktu
Telefon: +48 730 010 250
Email: sklep@cybuchshisha.pl

Instagram
Facebook

Katalog ofertowy


W celu wyceny eventu zapraszamy do kontaktu mailowego. Każdy event wyceniany jest indywidualnie.

ZOBACZ NASZE USŁUGI