Szkolenie z
rozpalania shishy

Ze względu na wykładniczy wzrost popularności shishy w naszym kraju chcielibyśmy zaoferować wszystkim naszą pomoc w zgłębianiu wiedzy dotyczącej kultury palenia zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

Każdemu, kto chciałby poznać niuanse montażu, wystroju, rozpalania i konserwacji fajki wodnej proponujemy szkolenia prowadzone przez profesjonalnego shisha mastera z ponad dziesięcioletnim letnim doświadczeniem i pasją. Piotr Mołoniewicz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, do shishy podchodzi po inżyniersku, z naciskiem na zastosowane materiały oraz detale konstrukcji i wykonania poszczególnych elementów. Doskonała znajomość aktualnych światowych trendów i historii fajki wodnej czyni go prawdziwą skarbnicą wiedzy w tej dziedzinie.

Nauczymy Was jak ustrzec się powszechnych błędów, które można popełnić proponując czy serwując shishę gościom, a także podsuniemy pomysły na urozmaicenie fajki wodnej poprzez zastosowanie dodatków i akcesoriów.

FIRM KTÓRE NAM ZAUFAŁY
0
WYSZKOLONYCH OSÓB
0

Nasze szkolenia

Oferujemy szkolenia na dwóch zróżnicowanych poziomach w zależności od docelowego wykorzystania nabytej wiedzy. W zakres szkolenia podstawowego wchodzi bogata teoria o elementach fajki wodnej, nauka przygotowania zestawu i jego złożenia, nabijanie cybucha, prawidłowe rozpalanie i podtrzymywanie temperatury podczas całego procesu palenia, jak również zasady konserwacji fajki wodnej, a dodatkowo praktyczne porady i ciekawostki okraszone historią kultury shisha na świecie. Szkolenia dla lokali gastronomicznych i hoteli obejmują, poza powyższym, kwestie organizacji stanowiska dla shisha mastera w sposób ergonomiczny, pomoc w stworzeniu menu, podania fajki wodnej i obsługi w trakcie palenia oraz odpowiedniej konserwacji.

Zostań shisha masterem

Jako pasjonaci shishy dajemy się porwać jej czarowi całkowicie każdego dnia, dlatego pragniemy zaszczepić naszą fascynację wszystkim wokół. Was, którzy chcielibyście dzielić z nami tę namiętność zapraszamy do współpracy, nie tylko na stopie zawodowej, lecz przede wszystkim w ramach szczerej relacji, aby spopularyzować jednoczącą siłę shishy w jak najszerszym kręgu. Do zobaczenia przy wspólnej sesji.

Zapraszamy do kontaktu
+48 793 747 700