Serwis Fajek Wodnych

Regularna i dokładna konserwacja shishy to podstawowy warunek jej żywotności. Tylko zadbana fajka wodna może zachować swój wygląd i funkcjonalność. Niestety nawet przy pieczołowitej pielęgnacji shisha może ulec uszkodzeniu.

Sklep Cybuch Shisha oferuje profesjonalny serwis fajek wodnych. Nasi specjaliści ocenią stan techniczny shishy, sprawdzą szczelność wszystkich elementów oraz dopasują uszczelki pod cybuch, dzban i węża. Ponadto zreperujemy trudne połączenia metalu i szkła w dzbanach wkręcanych na gwint.

W ramach serwisu pełnimy również usługi pielęgnacyjne. Zapuszczona shisha zostanie kompleksowo wyczyszczona specjalnie przeznaczonymi do tego celu środkami, aby była gotowa do higienicznego użycia. Kupiona dawno fajka leży odłogiem i nie wiadomo, co z nią zrobić? Odpicujemy ją pod indywidualny gust i tchniemy w nią drugie życie za pomocą nowych, idealnie dopasowanych elementów.

Dla tych, którzy oczekują od swojej fajki maksymalnego lśnienia oferujemy polerowanie metalowego korpusu i talerzyka shishy - stalowe, mosiężne i miedziane części zostaną wypolerowane na błysk.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu drogą mailową, przez formularz na stronie albo za pośrednictwem Messengera. Usługa zostanie wyceniona indywidualnie w zależności od zamówienia.

ZOBACZ NASZE USŁUGI