Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 17:00 – 01:00
Wtorek: 17:00 – 01:00
Środa: 17:00 – 01:00
Czwartek: 17:00 – 01:00
Piątek: 16:00 – 04:00
Sobota: 16:00 – 04:00
Niedziela: 16:00 – 24:00

Cybuch w Remoncie

Od dawna otrzymujemy pytania o najlepsze miejsce z fajką wodną w Warszawie. Teraz wybór jest znacznie prostszy — we współpracy z kultowym klubem Remont otworzyliśmy Cybuch w Remoncie — nowy shisha bar w kulturowym centrum stolicy.

Korzystając z naszego zgromadzonego przez lata doświadczenia, pragniemy zaoferować niezapomniane wrażenia z użyciem najwyższej klasy fajek i akcesoriów. Posiadamy shishe i cybuchy wszelkich rozmiarów i z całej gamy materiałów. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że każda wizyta będzie wyjątkowym przeżyciem.

Można u nas zrelaksować się przy renomowanych tytoniach wielu znanych i lubianych marek. Wieczór umilą smaki najróżniejszych owoców, ciastek, ziół i koktajli. Dostępne są także produkty bez nikotyny, takie jak kamyczki żelowe oraz posiadające w składzie trawę cytrynową herbale.

Jako ukłon zarówno wobec amatorów palenia, jak i zapalonych pasjonatów, oferujemy palenie shishy na wiele sposobów — na folii aluminiowej, z nakładką na cybuch, ale również w bardziej egzotycznych formach. Każdą sesję można spersonalizować według własnych potrzeb, a nasz zespół doświadczonych shishamasterów służy profesjonalną pomocą.

Przy paleniu shishy dobrze jest być najedzonym i nawodnionym — dlatego też oferujemy niezawodną pizzę i cały zestaw napojów, począwszy od wody mineralnej i napojów gazowanych, aż po piwa i przepyszne koktajle. Staramy się zapewnić wszechstronny komfort odwiedzających tak, aby nic nie mogło zakłócić ich satysfakcji przy fajce.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Cybucha w Remoncie. Jesteśmy czynni od poniedziałku do niedzieli. Cybuch w Remoncie mieści się przy ulicy Waryńskiego 12a w Warszawie — wejście blisko ulicy Polnej. Można do nas dotrzeć metrem (stacja Politechnika), a także autobusem (przystanki Metro Politechnika, Os. Riviera, Marszałkowska) i tramwajem (przystanek Marszałkowska).

Niech dym będzie z Wami!

ZOBACZ NASZE USŁUGI