Shisha Bar

Cybuch w Remoncie​

Ul. Ludwika Waryńskiego 12A - klub Remont
00-631 Warszawa, Polska

Telefon: +48 793 752 700

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 15:00 – 24:00
Wtorek: 15:00 – 24:00
Środa: 15:00 – 24:00
Czwartek: 15:00 – 24:00
Piątek: 15:00 – 3:00
Sobota: 15:00 – 3:00
Niedziela: 15:00 – 24:00

Cybuch w Remoncie

Od dawna otrzymujemy pytania o najlepsze miejsce z fajką wodną w Warszawie. Teraz wybór jest znacznie prostszy - we współpracy z kultowym klubem Remont otworzyliśmy Cybuch w Remoncie - nowy shisha bar w kulturowym centrum stolicy.

Korzystając z naszego zgromadzonego przez lata doświadczenia pragniemy zaoferować niezapomniane wrażenia z użyciem najwyższej klasy fajek i akcesoriów. Posiadamy shishe i cybuchy wszelkich rozmiarów i z całej gamy materiałów. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że każda wizyta będzie wyjątkowym przeżyciem.

Można u nas zrelaksować się przy renomowanych tytoniach wielu znanych i lubianych marek. Wieczór umilą smaki najróżniejszych owoców, ciastek, ziół i koktajli. Dostępne są także produkty bez nikotyny, takie jak kamyczki żelowe oraz posiadające w składzie trawę cytrynową herbale.

Jako ukłon zarówno wobec amatorów palenia jak i zapalonych pasjonatów, oferujemy palenie shishy na wiele sposobów - na folii aluminiowej, z nakładką na cybuch, ale również w bardziej egzotycznych formach. Każdą sesję można spersonalizować według własnych potrzeb, a nasz zespół doświadczonych shishamasterów służy profesjonalną pomocą.

Przy paleniu shishy dobrze jest być najedzonym i nawodnionym - dlatego też oferujemy niezawodną pizzę i cały zestaw napojów, począwszy od wody mineralnej i napojów gazowanych, aż po piwa i przepyszne koktajle. Staramy się zapewnić wszechstronny komfort odwiedzających tak, aby nic nie mogło zakłócić ich satysfakcji przy fajce.

To jednak nie koniec oferty Cybucha w Remoncie, bowiem oprócz baru pełnimy również funkcję stacjonarnego sklepu z shishą. Udaną sesję można zwieńczyć nabyciem akcesorium lub nawet fajki wodnej. Ponadto planujemy organizację wielu wyjątkowych, związanych z shishą eventów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Cybucha w Remoncie. Jesteśmy czynni każdego dnia od 15:00 do 24:00, a w piątki i soboty aż do 3:00 w nocy. Bar mieści się przy ulicy Waryńskiego 12a w Warszawie - wejście blisko ulicy Polnej. Można do nas dotrzeć metrem (stacja Politechnika), a także autobusem (przystanki Metro Politechnika, Os. Riviera, Marszałkowska) i tramwajem (przystanek Marszałkowska).

Niech dym będzie z Wami!

Poznaj nasze inne usługi

SZKOLENIA Z PALENIA SHISHY

SHISHA NA EVENTY

SHISHA BAR WARSZAWA